Hapi pożyczki od Providenta

International Personal Finance, właściciel popularnej u nas marki Provident, zamierza pod koniec 2014 roku uruchomić sprzedaż pożyczek online na raty. Ta nowa usługa będzie funkcjonować na rynku pod marką Hapi, firma już wykupiła domenę hapipozyczki.pl.

Jeśli chodzi o ofertę to nie odbiega ona od tego co oferuje konkurencja. Po raz pierwszy klienci będą mogli zaciągnąć pożyczkę w wysokości od 1,5 tys. zł do 7,5 tys. zł, na okres od 3 do 36 miesięcy.

Klienci, którzy spłacili już przynajmniej jedną pożyczkę online w Hapi będą mogli pożyczyć do 15 tys. zł.

Warto zauważyć, że Hapi i Provident to dwie różne i niezależne od siebie spółki, które nie będą wpływać na siebie wzajemnie pod względem organizacyjnym. W taki sam sposób działa Vanquis Bank, którego właścicielem jest również International Personal Finance.

Polska będzie pierwszym rynkiem, w którym zostanie wdrożona pożyczka „hapi”. Jeśli projekt się przyjmie, to zostanie on rozszerzony o inne kraje, w których działa IPF.

Jak zaznaczają osoby odpowiedzialne za firmie, znakiem rozpoznawczym Hapi Pożyczek ma być przejrzystości zasad, oraz pro-konsumenckie nastawienie tego pożyczkodawcy.

Po pozytywnej weryfikacji aplikacji, przed podpisaniem umowy, klienci mają do siedmiu dni na zapoznanie się z jej treścią.

Firma Hapi Pożyczki daje też możliwość wcześniejszej spłaty, prowizja oraz odsetki zostaną w tym wypadku odpowiednio obniżone.

big
Aplikuj o pożyczkę

Hapi Pożyczki warunki otrzymania pożyczki.

Aby dostać pożyczkę w Hapi pożyczki należy być pełnoletnim obywatelom polskim, którzy posiadają rachunek bankowy, telefon komórkowy oraz regularny dochód, który należy wyszczególnić w formularzu. Dochód nie jest weryfikowany u pracodawcy.

Firma weryfikuje bazy dłużników:

  • Rejestru Dłużników ERIF Biura Informacji Gospodarczej S.A.,
  • Biuro Informacji Gospodarczej Infomonitor S.A.,
  • Krajowy Rejestr Długów Biura Informacji Gospodarczej S.A.,
  • Biura Informacji Kredytowej S.A.,
  • Informacje zgromadzone przez Związek Banków Polskich,
  • Wewnętrzny zbiór danych Provident Polska S.A.
Oceń

Dodaj komentarz